Novatec D981SB-CL-12 predný náboj, 32 dier, 12x100
Kód: 110908_111061
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Skladom, posielame do 2-3 dní (2 ks)
Možnosti doručenia
Detailné informácie
Podrobný popis
Novatec D981SB-CL-12 predný náboj
Extra ľahký prestavbový ROAD/Gravel diskový náboj na pevnú 12 mm osku s uchytením kotúča na CENTER LOCK.
• možnosť prestavby aj 15 mm po dokúpení samostatných redukcií v centerlock verzii
• symetrické príruby
• 2 NBK priemyselné ložiská 6902
• duralová oska 12 x 100 mm
• hmotnosť: 154 g
Dodáva sa bez uzatváracej matice pre kotúč.
Špecifikácia
Kategória: Cestné
Materiál: Hliníkové
Počet otvorov pre lúče: 32
Farba: Čierna
Rozstup lúčov: 100 mm
Typ lúčov: J-hook
Predné / Zadné: Predné
Veľkosť nápravy: 12 mm