Novatec D791SB-CL-B12 Boost predný náboj, 32 dier, CenterLock, 12x110 mm, OEM
Kód: 111057
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Skladom, posielame do 2-3 dní (1 ks)
Možnosti doručenia
Detailné informácie
Podrobný popis
Novatec D791SB-CL-B12 boost centerlock, polished anodized black, 32h, Axle alloy 12x110, without 15mm thru axle, 2xNBK Bearings, centerlock, black side caps, with Novatec Laser logo, OEM
Kategória: Cesta/štrk
Materiál: zliatina
Počet otvorov pre špice: 32
Farba: Čierna
Rozteč O.L.D.: 110 mm (Boost)
Typ špice: Kategória: Cestný disk/štrk
Materiál: zliatina
Počet otvorov pre špice: 32
Farba: Čierna
Rozteč O.L.D.: 110 mm (Boost)
Typ špice: J-hook
Os - Veľkosť: 12 mm