Novatec D442SB-X12-S4S-11S zadný náboj, čierny, 32H/14G
Kód: 111076
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Skladom, posielame do 2-3 dní (1 ks)
Možnosti doručenia
Detailné informácie
Podrobný popis
Novatec D442SB-X12-S4S-11S zadný náboj
Zadný náboj Novatec D442SB-X12-S4S-11S, 32H/14G, CrMo oska 12x142, D:45.9, NBK ložiská, oceľový orech Shim11 B2-type, w/9speed 1.5mm spacer, bez Thru osky
Cassette body type: Shimano HG
Category: MTB Enduro,MTB XC/Trail,Road Disc/Gravel
Cassette body compatibility: B2
Material: Alloy
Spoke hole count: 32
Colour: Black
Spacing O.L.D.: 142mm
Spoke type: J-hook
Front / Rear: Rear
Axle - Size: 12mm