Novatec D442SB-CL-B12-S4S-11S Boost zadný náboj, 32 dier, 12x148 mm, CL, Shimano HG, OEM
Kód: 110990
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Skladom, posielame do 2-3 dní (1 ks)
Možnosti doručenia
Detailné informácie
Podrobný popis
Hub rear D442SB-CL-B12-S4S-11S boost, alloy, centerlock, anodized black, 32H/14G, Axle CrMo 12x148, without logo, NBK bearings, steel freehub Shim11 B2-type, w/9 speed 1.5mm spacer, Type-B2, D:45.9 R=L, without Thru axle, OEM (CN)
Cassette body type: Shimano HG
Category: MTB XC/Trail,MTB Enduro
Cassette body compatibility: B2
Material: Alloy
Spoke hole count: 32
Colour: Black
Spacing O.L.D.: 148 mm (Boost)
Spoke type: J-hook
Front / Rear: Rear
Axle - Size: 12mm