FSA hlavové zloženie, NO.42/48/ACB 8.7mm alloy 1-1/8 to 1.5
Kód: 12100005000010
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Skladom, posielame do 2-3 dní (>5 ks)
Možnosti doručenia
Detailné informácie
Podrobný popis
Špecifikácie:
Pre tapered hlavovú trubku s vonkajším priemerom hore - 48 mm / dole - 56 mm
Pre tapered vidlicu s priemerom 1 1/8´´ - 1,5´´
Výška horného krytu: 8,7 mm